Galeria

 

zostań sponsorem

dołącz do nas

zostań wolontariuszem

Grupa wsparcia z warsztatami masażu Shantala

W okresie letnim 2021 odbyła się grupa wsparcia z warsztatami masażu Shantala. Dr Beata Głodzik, która prowadziła spotkanie przekazywała rodzicom wiedzę teoretyczną oraz praktyczną dotyczącą masażu niemowląt i dzieci.

Zespół Tańca Ludowego „SKARBIKI”

Podopieczni naszego Stowarzyszenia rozwijają swoje talenty i uczą się różnorodnych choreografii tanecznych na próbach Zespołu Tańca Ludowego „Skarbiki”, by później uświetniać organizowane wydarzenia swoimi występami.

Półkolonie – Sierpień 2020

W dniach 17-21 sierpnia dzieci z Ukrytego Skarbu uczestniczyły w półkoloniach zorganizowanych przez nasze Stowarzyszenie we współpracy z instruktorami ISS Przedszkola

Mecz Charytatywny z udziałem Samorządowców Lublina

Dnia 22.12.2019 roku odbył się mecz charytatywny, który zorganizowała dla naszego Stowarzyszenia Młodzieżowa Rada Miasta Lublin. Wydarzenie było obfite w atrakcje takie jak: licytacje, występy grupy tanecznej UDS oraz naszych dzieci, malowanie twarzy, kącik św. Mikołaja i konkursy dla publiczności. Głównym punktem programu był mecz piłki nożnej pomiędzy Samorządowcami Lublina, a Młodzieżową Radą Miasta Lublin zakończony wynikiem 4:1. Zebrane środki zostały przekazane na rzecz Ukrytego Skarbu.
Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację wydarzenia oraz osobom, które wzięły w nim czynny udział.

Mikołajkowa grupa wsparcia

Podczas mikołajkowej grupy wsparcia rodzice mieli okazję wysłuchać wykładu doktorantki na temat diety dzieci z zespołem Downa. W tym samym czasie ich potomstwo uczestniczyło w zajęciach muzykoterapii. Na koniec wszystkich grzecznych odwiedził Mikołaj i wręczył małe upominki.

V Lubelskie Obchody Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa

Dnia 14.04.2019 r. odbyły się V Lubelskie Obchody Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa. Wydarzenie było obfite w liczne występy uzdolnionych artystów wraz z ich opiekunami. Był to również czas na wspólną zabawę, wymianę doświadczeń wśród obecnych i spróbowanie pysznego tortu.

IV Lubelskie Obchody Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa

Lubelskie obchody Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa w 2018 roku obfitowały w występy, które ukazywały różnorodne talenty dzieci i młodzieży z ZD. Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego dnia.

Nasi partnerzy i sponsorzy

 • Fundacja im. Leszka Podkańskiego
 • Łęczyńska Energetyka
 • Korikfotografi
 • Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lublinie
 • Lubelski Węgiel Bogdanka
 • Walltherm
 • Teatr im. H. Ch. Andersena w Lublinie
 • Caritas Archidiecezji Lubelskiej
 • Supermarkety "Stokrotka"
 • Zespół Szkół nr 4 im. Janusza Korczaka w Lublinie
 • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Lublinie