Galeria

 

zostań sponsorem

dołącz do nas

zostań wolontariuszem

Turniej FUTBOL PLUS Warszawa 2021

Dnia 20 listopada 2021 na zaproszenie Stowarzyszenia Amp Futbol oraz Futbolowej Bandy reprezentacja naszego Stowarzyszenia pojechała na coroczny turniej FUTBOL PLUS Warszawa 2021, skierowany do dzieci z różnymi niepełnosprawnościami. W turnieju wzięło udział ponad stu młodych obiecujących graczy. 

Grupa wsparcia z warsztatami masażu Shantala

W okresie letnim 2021 odbyła się grupa wsparcia z warsztatami masażu Shantala. Dr Beata Głodzik, która prowadziła spotkanie przekazywała rodzicom wiedzę teoretyczną oraz praktyczną dotyczącą masażu niemowląt i dzieci.

Zespół Tańca Ludowego „SKARBIKI”

Podopieczni naszego Stowarzyszenia rozwijają swoje talenty i uczą się różnorodnych choreografii tanecznych na próbach Zespołu Tańca Ludowego „Skarbiki”, by później uświetniać organizowane wydarzenia swoimi występami.

Półkolonie – Sierpień 2020

W dniach 17-21 sierpnia dzieci z Ukrytego Skarbu uczestniczyły w półkoloniach zorganizowanych przez nasze Stowarzyszenie we współpracy z instruktorami ISS Przedszkola

Mecz Charytatywny z udziałem Samorządowców Lublina

Dnia 22.12.2019 roku odbył się mecz charytatywny, który zorganizowała dla naszego Stowarzyszenia Młodzieżowa Rada Miasta Lublin. Wydarzenie było obfite w atrakcje takie jak: licytacje, występy grupy tanecznej UDS oraz naszych dzieci, malowanie twarzy, kącik św. Mikołaja i konkursy dla publiczności. Głównym punktem programu był mecz piłki nożnej pomiędzy Samorządowcami Lublina, a Młodzieżową Radą Miasta Lublin zakończony wynikiem 4:1. Zebrane środki zostały przekazane na rzecz Ukrytego Skarbu.
Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację wydarzenia oraz osobom, które wzięły w nim czynny udział.

Mikołajkowa grupa wsparcia

Podczas mikołajkowej grupy wsparcia rodzice mieli okazję wysłuchać wykładu doktorantki na temat diety dzieci z zespołem Downa. W tym samym czasie ich potomstwo uczestniczyło w zajęciach muzykoterapii. Na koniec wszystkich grzecznych odwiedził Mikołaj i wręczył małe upominki.

V Lubelskie Obchody Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa

Dnia 14.04.2019 r. odbyły się V Lubelskie Obchody Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa. Wydarzenie było obfite w liczne występy uzdolnionych artystów wraz z ich opiekunami. Był to również czas na wspólną zabawę, wymianę doświadczeń wśród obecnych i spróbowanie pysznego tortu.

IV Lubelskie Obchody Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa

Lubelskie obchody Światowego Dnia Osób z Zespołem Downa w 2018 roku obfitowały w występy, które ukazywały różnorodne talenty dzieci i młodzieży z ZD. Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego dnia.

Nasi darczyńcy i partnerzy

 • Fundacja im. Leszka Podkańskiego
 • Łęczyńska Energetyka
 • Korikfotografi
 • Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lublinie
 • Walltherm
 • Orange
 • RK Niedziałek
 • PGNiG
 • Caritas Archidiecezji Lubelskiej
 • Supermarkety "Stokrotka"
 • Zespół Szkół nr 4 im. Janusza Korczaka w Lublinie
 • Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 w Lublinie