Z radością pragniemy poinformować wszystkich naszych członków, przyjaciół, terapeutów, nauczycieli, wolontariuszy oraz studentów o sympozjum poświęconemu problematyce zespołu Downa, które organizujemy w związku z obchodami dwudziestolecia istnienia Stowarzyszenia Rodzin Osób z Zespołem Downa „Ukryty Skarb” w Lublinie. Wydarzenie będzie integralną częścią IV Ogólnopolskiej Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Medycyna Personalizowana pt.: „GENOM-NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ-EDUKACJA-PACJENT-TECHNOLOGIE”, która odbędzie się w dniach 27-29 listopada 2018 w Lublinie, w hotelu Victoria przy ul. Prezydenta Gabriela Narutowicza 58/60.
Część naukową sympozjum poświęconego problematyce zespołu Downa planujemy na popołudnie 27 listopada (wtorek) w godzinach 14.00-18.00. Dwudziestolecie istnienia naszego stowarzyszenia jest dobrą okazją, aby pogłębiać i popularyzować wiedzę na temat pedagogicznych, psychospołecznych i medycznych aspektów funkcjonowania osób dotkniętych zespołem Downa oraz wspierających je środowisk. Wśród Prelegentów będziemy gościć znanych w Polsce naukowców zajmujących się problematyką zespołu Downa, m.in.: prof. dr hab. Ewę Domagałę – Zyśk (KUL), dr Elżbietę Marię Minczakiewicz, prof. dr hab. Remigiusza Kijaka (UW) oraz prof. dr hab. Agnieszkę Żytę (UWM). Po części naukowej odbędzie się gala jubileuszowa oraz kolacja dla wszystkich uczestników Konferencji.
Gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych do licznej obecności zarówno podczas sympozjum naukowego, jak i późniejszych uroczystości. Wkrótce opublikujemy dokładny plan ramowy sympozjum.
Aby wziąć udział w wydarzeniu prosimy o rejestrację na stronie internetowej: www.genom.umlub.pl do 6 listopada 2018. Rodziców planujących przybycie wraz z dzieckiem prosimy o zamieszczenie tej informacji w formularzu, w miejscu na uwagi – będzie możliwość pozostawienia dziecka pod opieką wolontariuszy.
Poniżej przedstawiamy ramową informację dotyczącą Konferencji.
Udział w naszym sympozjum jest bezpłatny.

Ramowa informacja na temat konferencji Lublin 2018.

 

Skip to content