Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za udział w V Lubelskich Obchodach Światowego Dnia Zespołu Downa. Wasza obecność w trakcie naszego święta to potwierdzenie ogromnego znaczenia takich wydarzeń dla osób z niepełnosprawnościami, ich rodzin i społeczności.
Pełna sala, entuzjastyczne przyjęcie i gromkie brawa były najlepszą nagrodą dla występujących artystów. A zaprezentowali się świetnie! Były podziękowania dla sponsorów, instytucji, osób, dzięki pomocy, życzliwości i wsparciu których nasze Stowarzyszenie może realizować cele statutowe. Po części artystycznej wszyscy goście zostali zaproszeni na tort i bankiet a całość zakończył improwizowany spektakl Teatru Lukla.
Składamy podziękowania na ręce wszystkich tych, dzięki którym V Lubelskie Obchody Światowego Dnia Zespołu Downa mogły się odbyć i którzy swoim wysiłkiem nadali temu wydarzeniu znakomity organizacyjny kształt. Jesteśmy przekonani, że warto kontynuować naszą pracę na rzecz osób z niepełnosprawnością intelektualną i ich rodzin. Z dumą patrzyliśmy jak artyści mimo swoich ograniczeń tak wspaniale prezentowali swoje umiejętności poprzedzone zazwyczaj wielomiesięczną pracą.
Raz jeszcze pragniemy podziękować Sponsorom tegorocznego Wydarzenia:
1. Fundacja im. Leszka Podkańskiego
2. Fundacja „Solidarni Górnicy” z Bogdanki
3. Łęczyńska Energetyka Sp. z o.o.
4. RK Niedziałek Hurtownia Sp. z o.o.
5. Wikpol Sp. z o.o.
6. Ekotrans Corp Sp. z o.o.
Wydarzenie było także współfinansowane przez Prezydenta Miasta Lublin.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć!

[photo 121]

Skip to content