Pragniemy poinformować o rozpoczęciu kwalifikacji do projektu „Systematyczna, ciągła i specjalistyczna terapia dzieci z Zespołem Downa w obszarze komunikacji i integracji zmysłów podstawą ich samodzielności w wieku dziecięcym i w przyszłości” dotowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie.
Czas realizacji projektu: 17 lipca do 31 grudnia 2017 roku.
Naszych podopiecznych zapraszamy do udziału w zajęciach z:

 • HIPOTERAPII (indywidualne specjalistyczne zajęcia dla dzieci w wieku do 16 lat)
  Zajęcia odbędą się w stadninie koni – Gospodarstwie Rolno-Handlowym „ARIZONA” w Jakubowicach Konińskich (Czechów, granice Lublina przy końcu ul. Poligonowej).
 • INTEGRACJI SENSORYCZNEJ (indywidualne specjalistyczne zajęcia dla dzieci w wieku od 2 do 10 lat)
  Zajęcia odbywać się będą w Gabinecie Terapii Integracji Sensorycznej „Żuczek” ul. Związkowa 22 oraz w Centrum Terapii Integracji Sensorycznej „Niedźwiadek” ul. Kryniczna 33 (Sławinek) w Lublinie.
 • LOGORYTMIKI (zajęcia grupowe w małych grupach dla niemowląt i młodszych dzieci w wieku do 4 lat uczestniczących wraz z rodzicem)
  Zachęcamy rodziców maluszków – takie zajęcia prócz korzyści dla dzieci dają także możliwość poznania innych rodziców i budowania sieci wsparcia. Zajęcia odbywać się będą w Lubelskiem Centrum Słuchu i Mowy SŁUCHMED w Lublinie, ul. Chodźki 3 lokal 8.
 • LOGOPEDII (indywidualne specjalistyczne zajęcia dla dzieci w wieku od 2 do 10 lat)
  Zajęcia odbywać się będą w Niepublicznej Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi „Skala” ul. Zemborzycka 132-136 i Niepublicznym Przedszkolu Muzycznym „Stonoga” ul. Koryznowej 2 w Lublinie.

Wszystkie zajęcia prowadzone będą przez specjalistów i odbywać się będą w trybie cotygodniowym.
Zainteresowanych uczestnictwem prosimy o nadesłanie informacji SMS z nazwą zajęć oraz imieniem i nazwiskiem dziecka do sekretarza Zarządu Stowarzyszenia „Ukryty Skarb”: tel. 731 160 029.
O kwalifikacji do projektu poinformujemy zainteresowanych do 13 lipca 2017 r.

Zarząd Stowarzyszenia „Ukryty Skarb”

Skip to content